1 Milion Fakte

Vajza bukuroshe shqiptare i shitet serbit për 3 mijë euro

Vajza bukuroshe shqiptare i shitet serbit për 3 mijë euro Dhjetëra të rinj serbë […]

read more

DIOGUARDI: THAÇI E HARADINAJ JANË MAFIOZË

DIOGUARDI: THAÇI E HARADINAJ JANË MAFIOZË “Hashim Thaçi e Ramush Haradinaj janë mafiozë. Atyre […]

read more

Përzieni kripë me vaj ulliri dhe për 5 vitet e ardhshme shpëtoni nga dhimbja në qafë

Përzieni kripë me vaj ulliri dhe për 5 vitet e ardhshme shpëtoni nga dhimbja […]

read more

Karakteristikat e profesionit te Mësuesit! (Ja vlen ta lexoni)

Karakteristikat e profesionit te Mësuesit! (Ja vlen ta lexoni) KARAKTERISTIKAT E PROFESIONIT TE MESUESIT  […]

read more

Përzieni këto 2 përbërës dhe i thoni lamtumirë sinusitit, gripit, ftohjes dhe rinititit

Përzieni këto 2 përbërës dhe i thoni lamtumirë sinusitit, gripit, ftohjes dhe rinititit Ftohja, […]

read more

Marsela po jepte lajmet kur u mor vesh vdekja e Mandit, reagimi i saj i ka prekur të gjithë

Marsela po jepte lajmet kur u mor vesh vdekja e Mandit, reagimi i saj […]

read more

Fotot Më Të Sikletshme, Nuk Do T’u Besoni Syve. Mos i Lini Pa i Parë (Video)

Fotot Më Të Sikletshme, Nuk Do T’u Besoni Syve. Mos I Lini Pa I […]

read more

Kudes, shikojeni mirë këtë grua në foto! Ajo mashtron këdo që i del para. Gazetari jep detaje

Kudes, shikojeni mirë këtë grua në foto! Ajo mashtron këdo që i del para. […]

read more

Skandal: Dallaveret me tender lanë zbathur krejt dimrin ushtarët e FSK’së, Kosova ime sjell rrëfimin si u mërdhinë ata

Skandal: Dallaveret me tender lanë zbathur krejt dimrin ushtarët e FSK’së, Kosova ime sjell […]

read more

Zbulohet aksidentalisht logoja dhe emri i mundshëm i partisë së re

Ligjvënësit e deri tash Grupit të Pavarur të Deputetëve, të pakënaqur nga Vetëvendosje, kanë […]

read more