Lesna   Inles     Gorenje   Velux   Hormann   Emok   Loz Metalpres  
  Alples ka njė traditė tė pasur nė prodhimin industrial tė mobiljeve komforte tė banimit si pėr dhomė tė ndejės, paradhomė, dhomė gjumi, dhoma pėr fėmijė dhe mobilje pėr dhoma tė tė rinjėve.  
 
 

 
  KUZHINA START  
Kuzhina ėshtė njė aromė. Aromė e natyrės - madje edhe nė mes tė qytetit. Njė kuzhinė ėshtė njė ndjenjė qė ėshtė e vėshtirė pėr tė pėrshkruar, qdo person e ndjen atė nė mėnyrėn e vetė. Ajo kombinon frymėzimin e vėrtetė tė rehatisė dhe pėrvojės sė madhe tė botės. Kuzhinat Alples i ka tė gjitha kėto!
Kuzhina Start ėshtė nė dispozicion si dekorues nga druri dhe ngjyra tė veqanta.
 
 

 
  KUZHINA URBANA  
Kuzhina ėshtė njė aromė. Aromė e natyrės - madje edhe nė mes tė qytetit. Njė kuzhinė ėshtė njė ndjenjė qė ėshtė e vėshtirė pėr tu pėrshkruar, qdo person e ndjen atė nė mėnyrėn e vetė. Ajo kombinon frymėzimin e vėrtetė tė rehatisė dhe pėrvojės sė madhe tė botės. Kuzhina Urbana ėshtė nė dispozicion si dekorues nga druri dhe nga ahu natyror dhe me ngjyra te shumta unike. Zhvendosja e drites dhe i hijes eshte nje kombinim i natyres dhe urbanitetit ku siperfaqet me shkelqim bejne kuzhinen me terhqeqese.

 

     
 

 


 
             
       
Dizajnuar dhe programuar nga Molla Studio