Lesna   Inles   Alples   Gorenje     Hormann   Emok   Loz Metalpres  
 

Velux nga Danimarka ėshtė lider nė prodhimin e ēative prej xhamit dhe dritarėve pėr ēati (kulm). Prodhojmė edhe tunele pėr diell, ēati komerciale dhe verbues apo mbrojtės nga dielli.

 
 
 
  TUNELE PER DIELL  
   
Tunelet per diell VELUX qe vendosen ne kulme te sheshta jane te dizajnuara per te siguruar drite natyrore ne korridoret, shkalle. banjo dhe dollape, nen kulme te sheshta ku instalimi i nje dritareje nuk eshte e mundur.

 

 

 

     
 

 


 
             
       
Dizajnuar dhe programuar nga Molla Studio